Choď na obsah Choď na menu

Atalanta je imala broj AC Milan tijekom posljednjih nekoliko sezona

AC Milan je priznao ozljedu, dok je Atalanta dvaput pobijedio da se zauzme za 2-2 u San Sirou. AC Milan i Atalanta nalaze se u blizini dna tablice Serie A nakon četiri tjedna. Milan ima četiri poena u tri utakmice, dok Atalanta ima četiri poena u četiri utakmice. No, s Milanu naizgled na pravom putu za pobjedu u San Sirou, zamjenik Emiliano Rigoni zabio je u prvoj minuti dodavanja kako bi zaradio Atalanti. Ovakve izvedbe neće dovesti Milanu na prva četiri, pogotovo s obzirom na to kako će biti izazov za postizanje rezultata protiv ostalih koji se natječu za Ligu prvaka. Obožavatelji nošenih AC Milan dres očekuju njihovu bolju izvedbu.

"Velika je žaljenja, mi smo dvostruki tim", izjavio je Gattuso za Sky Sport Italia. "Igrali smo izvrsnu prvu polovicu, u posljednjih pola sata smo se borili i pretrpjeli smo." Noseći Nogometni dresovi, Bonaventura je zauzeo poziciju za Milanu u završnim fazama poluvremena, a oni su bili žalili što nisu uspjeli dodati drugi gol, Atalanta je imala broj AC Milan tijekom posljednjih nekoliko sezona, uzimajući 10 poena u posljednjih šest utakmica, a na kraju je bio kaos, jer je Atalanta zaradio ugao i nakon višestrukih udaraca, Ricardo Rodriguez je odbacio kraj crta.