Choď na obsah Choď na menu

Nogometaši Arsenala ne mrze Englesku kupu

Nogometaši Arsenala ne mrze Englesku kupu. Londonska momčad bez Petre Čecha izgubila je u nedjelju 2: 4 u trećem krugu druge lige Nottingham Forest. Želite li ići dalje? Ovdje imamo mnogo Nogometni Dresovi za vas. Premijer Manchester Premier lige, međutim, nije prihvatio oklijevanja i pobijedio Burnley sigurno 4: 1, iako je bio na pola puta iza kraćeg kraja. Utakmica s Nottinghamom poslao je nekoliko manje iskusnih igrača, na primjer osamnaestogodišnji Reisse Nelson i Joseph Willock.

U 18. minuti golman Arsenalu Ospina, koji je dobio čašu u korist Češke, pucao je Cashov, ali dvije minute kasnije nije došao do Lichajovog zaglavlja iz neposredne blizine. Nosimo Arsenal dres da ih podržimo! U 64. minuti, Arsenalu Holding ispalio je udarac lopte i kazneni udarac pretvorio se u osamnaestogodišnji napadač Brereton. On je skliznuo pod metak i "Gunners" tvrdi da je par, ali sudac Moss trefu priznao - 4: 2.